راننده سیگاری/ راننده بد نگاه/ پس چرا نمیرسیم؟ / مناجات شعبانیه/ ما اینو از شما یاد گرفتیم امام مستضعفان که حرمت رو شبیهت نساختن/ لوکیشن زنده / خدایا ما رو خل نگه دار/ اسنپ باکلاس / راننده اسنپِ معلولِ گرامی / "دارم همون سربی که تو ریه های توئه رو نفس میکشم" عاشقانه های زوج ها در تهران/ بی تو تهران چیست آیا از شیشه ماشین دیده ای؟/ چقدر کودک کار :( چقدر بغض فروخورده! / امید غریبانِ تنها کجایی؟ / انجمن ساخت رفتار سالم/ عروستون بشینه خستگیش در بیاد/ عروس با شما خسته ترم میشه /عروس با کفش کتونی/ عروس عروس با کیف جغدی/ عروس با مانتو  زنونه/ عروس جمع نقیضن / نماز در اتاق پرو / عروس داره از گرسنگی میمیره / عه بااااارونننن/ یک کاسه شله زرد برای عروسِ گرسنه/ عروسِ بی تارف / برای من یکی از چارخانه ها کافی‌ست / سلام / آشپزباشی رو از روی این رستورانه ساختن / غذای علمائی / چشم هایش/ بارون بارون بارون / سلام علیکم مدرسه قرآن / منم منم مادرتون / نون و پنیر آوردیم ، صحیفه هارو بردیم/ چگونه با کودک خود طیب سخن بگوییم؟ / الهی مامان فداشون بشه! / تفکر در ساحت بیت / بیت چیه؟ / خونه زندگی دیگه! / پس دست شما درد نکنه . / همه شله زردا مالِ تو / چرا ترمزارو میریزید تو رانندگیا؟ / چرا شله زردا رو میریزید رو چادرا؟ / تنظیم لاستیک باد ماشین/ شما میاین بالا یا من بیام پایین؟ / سلام سلام بازم سلام /زوج ارمنی/بیاین بریم از اینور / آقاهه که نشسته بود درس عرفان میگفت ، بلند میشد فحش میداد / کت شلوار صورتیه رو میخواین یا سبزه ؟ / رو به روی خاطرات خوش کودکی اش / دیدمت از اون بالا که دست ت دادی / بفرمایید شیرینی کشمشی / رزق لایحتسب/ تاب هاشو برداشتن نیوردن/ چه حیف! / با اون ماشین آبیه / نبابا بیاین تو حالا / گربه خانوم خیاطه / مامان جان چرک خشک کنش رو یادت نره بدی به بچه م / گفت: انقدر برا گربه م ناراحتم که به خدا میگم از عمر من کم کن به عمر اون بده/ تو رو خدا تو نمازات براش دعا کن / سر عقد گربه ی منو فراموش نکن / سلامتی مریض منظور صلوات! / بچه م عفونت دندون گرفته/ ویزیت دامپزشک ۷۵ هزار تومان/ دفترچه بیمه ندارن طفلکیا / پارچه بیچاره که زبون بسته نمیتونه چیزی بگه / تور هلندی فرانسوی آمریکایی افغانستانی هندی / باروووون تر / راه فقط سی دقیقه ست چه خوب و چه کم / آب طرح دارارو / شما که چادر میپوشین نمره تون بیسته :| /باشه خاله جیغ نزن میبندم کمربندمو / چیزی مصرف کردی؟ / نه ما آزمایش داریم فعلا پاکم/ راه فقط سی دقیقه بود ؟ چه کم! / چه حرف ها که درونم نگفته میماند / با اینکه شاعرم / با اینکه / سه چهار بار امروز گوشیمو پرت کردم رو آسفالت و بی سابقه ست / سختی هایی که داشته و داره و خواهد داشت به زیستن با او می‌ارزید / امروز بیشتر مطمئن شدم / کاش هر روز مطمئن تر باشیم / شب زیارتی / خدایا! / کمک کن نیتِ " فقط بخاطر تو " بودن کارهامون فقط یه لفظ رو زبون نباشه! / اول و آخر همه تو 

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها